![Seheryeli Dondurma](https://www.nazilligundem.com/images/reklamlar/2024/06/seheryeli-dondurma-1717575504.jpg)
Aydın İl Jandarma Komutanlığı Terörle Mücadele Mücadele Şube Müdürlüğü ve Didim İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik koordineli çalışmalar aralıksız sürüyor. Edinilen bilgiye göre, Denizköy Mahallesi'nde 'FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan aranan ve hakkında 7 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.S. isimli şahıs düzenlenen operasyon ile kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen E.S. çıkartıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yorum Yazın